Talkshow maandag 7 januari 2019 met Monique Nolte Rottenberg&Witteman, vrolijkheid met diepgang
Marciel De kleine Witteman in het maaiveld bundelt de krachten en levenslust met Anchorwoman Sandra Rottenberg voor een maandelijkse talkshow in het Torpedotheater in Amsterdam.
Op hun eigen prettige wijze ontvangen zij inspirerende schrijvers en kunstenaars en halen verborgen verhalen op; er is live muziek, zang, dichtkunst en opinie.
Het beste voor Kees
Monique Nolte (1969) is documentaire maakster, haar documentaire Het beste voor Kees, over de autistische Kees Momma en zijn ouders, werd tijdens het IDFA 2018 door kijkers uitgeroepen als beste tv-documentaire van de afgelopen vijf jaar. Kees groeide uit tot een cultfiguur, kreeg een column in NRC, maakt nu in opdracht tekeningen van gebouwen en heeft ruim 58.000 volgers op Facebook. Monique filmde Kees voor het eerst in 1997 en volgt Kees nog steeds. Wat gebeurt er met hem als zijn bejaarde ouders niet meer voor hem kunnen zorgen? Kunnen ouders en kind – van inmiddels bijna 50 – elkaar loslaten? Zal hij nog in staat zijn een relatief zelfstandig leven op te bouwen?
Monique is er van overtuigd dat een goed verteld verhaal mensen kan raken. Met Het beste voor Kees kwam er serieuze aandacht voor mensen met autisme. Daarom heeft ze het platform Doclines opgericht, ze zet alle middelen in om mensen rond sociale vraagstukken in beweging te brengen. Ze heeft nog een aantal andere onderwerpen die ze op de kaart wil zetten door er langdurig in te duiken en er veel mensen bij te betrekken, bijvoorbeeld bij kinderen die opgroeien met ouders met psychiatrische problemen.
Met optredens van podiumdichter Bert Schoonhoven, actrice Betty Schuurman en live muziek van Koet Kooij en Overhaus
Aanvang: 20.00 uur. Reserveren verplicht i.v.m. beperkt aantal plaatsen
reserveren@torpedotheater.nl of
tel: 020-4284993
Torpedotheater
Sint Pieterspoortsteeg 33
1012 HM Amsterdam
Op donderdag 7 februari is de volgende Rottenberg&Witteman met als hoofdgast Els Kloek, de vrouw van 1001 Vrouwen in de 20e eeuw
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!